پرش به محتوا

قوانین و مقررات

جی محور این افتخار را داشته است که تا این لحظه در محیط وب خدمت رسان شما باشد، از آنجا که استفاده و ثبت درخواست یا سفارش شما به معنای قبول  قوانین جی محور است، لطفا این بخش را به دقت مطالعه نمایید.

ماده 1 ) تعاریف اولیه

قبل از مطالعه، کلماتی که در این قرارداد استفاده شده اند، به این شرح تعریف می شوند.
• وب سایت: وب سایت گروه بازرگانی پلیمر جی محور به آدرس www.jeymehvar.com 
• محتوای سایت: شامل متن، عکس، قیمت و مشخصات فنی محصولات یا محتوای خبری و مقالات درج شده در سایت و وبلاگ می باشد.
• کاربر: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت جی محور شده باشد، کاربر تلقی می شود.
• مشتری: کاربر یا عضوی که یک یا چند بار از وب سایت خرید کرده است.
• سفارش: محصول یا محصولاتی که مشتری آنها را ثبت نموده است نموده است.

ماده 2 ) ثبت سفارش و درخواست

با توجه به اینکه محصولات ما دائما در حال تولید و موجودی انبار در هر روز متغیر می باشد، شما با استفاده از دکمه ثبت سفارش در هر محصول درخواست خود را وارد می کنید و همکاران ما جهت مراحل بعدی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت ، در صورتی که امکان ثبت سفارش را به هر دلیلی ندارید می توانید با شماره تماس شرکت و یا آدرس الکترونیک با در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت نمایید.

ماده 3) دریافت اطلاعات تلفنی توسط کارشناسان

کارشناسان فروش جی محور پاسخگوی سوالات و ابهامات مشتریان عزیز خواهند بود. از آن جا که اطلاعات کارشناسان ما فراتر از اطلاعات مندرج در وب سایت نبوده طرح هر گونه ادعایی مبنی بر خرید شفاهی (تلفنی) از طریق کارشناسان ما فاقد هر گونه وجاهت قانونی می باشد.

ماده 4 ) امکان خطا در قیمت های وب سایت

جی محور همواره در تلاش است که قیمت محصولات را به درستی و با حداقل خطا در سایت بروزرسانی نماید. اما از آن جا که این قیمت ها توسط کارشناسان وارد سایت می گردد، همواره امکان خطای انسانی در ورود قیمت ها وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمت ها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی نسبت به قیمت اشتباه ایجاد نخواهد داشت.

ماده 5 ) تعهدات کاربران برای استفاده از وب سایت

هرگونه استفاده غیر مجاز و غیر قانونی از وب سایت تویط کاربران که منجر به از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی دارد.
کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی خود در پنل کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هر گونه اطلاعاتی از طریق شناسه کاربری و رمز ورود آن ها بر عهده خود کاربر است.

ماده 6 ) اختیارات و حق مالکیت شرکت

کلیه محتوای وب سایت متعلق به برند پلیمر جی محور بوده و هر گونه کپی برداری و استفاده از آن بدون کسب مجوز کتبی از پلیمر جی محور، غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
این گروه در هر زمانی اختیار دارد بنا به مصلحت خود، ارائه سرویس به کاربران و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب و خدمات خویش اقدام نماید. همچنین این اختیار را دارد که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در وب سایت از جمله تغییرات فنی، ظاهری، تغییر محتوا، سیاست ها و قوانین و مقررات اقدام نماید.
وب سایت جی محور به آدرس www.jeymehvar.com و آدرس الکترونیکی info@jeymehvar.com بوده و هیچ مرجع رسمی دیگری ندارد. لذا در صورتی که فروشگاه بخواهد با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتما آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی کرده و در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیر مجاز که از نام شرکت استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.

قوانین گروه مشتمل بر 9 ماده و 1 تبصره می باشد و مشتری محترم با علم و آگاهی از تمامی قوانین نسبت به ثبت و درخواست سفارش اقدام می نماید. لذا هر گونه ادعایی در خصوص عدم اطلاع از قوانین فاقد وجاهت قانونی بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ها نخواهد داشت.